Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. Çerez politikamıza buradan ulaşabilirsiniz. KVKK detayları için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Resim-İş Eğitimi Ana Bilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Ferhunde K. ÖNER atölye öğrencileri Amasra Müzesinde desen dersi yaptı. Etkinlik kapsamında müze envanterindeki birçok eserin yanında sahilde peyzaj ve figür desenleri de yapıldı.
10. Geleneksel Öğretmenim Şenliği Düzenlendi
2209 Tübitak Öğrenci Projelerinde Başarı
10. Geleneksel Öğretmenim Şenliği Etkinlikleri
Bölümümüz öğretim elemanlarından Doç. Dr. ESRA YILDIRIM’ın "The Empath’s Survival Guide" isimli kişisel resim sergisi 10.05.2024 tarihinde Artapolis Sanat Galeri’sinde açıldı.
Bölümümüz Öğretim Elemanlarından Arş. Gör. Ömür Göktepeliler IAAF İzmir Sanat Fuarına Katıldı.
Bölümümüz Yüksek Lisans Öğrencilerimiz Sema Nur Yücel ve Adile Parlak IAAF İzmir Sanat Fuarına Katıldı.
Dr. Öğr. Üyesi İsmail Eyüpoğlu’nun danışmanlığında yürütülen “Fosilart” isimli proje TÜBİTAK “2209-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı” kapsamında gerçekleştirildi.
15 Nisan Dünya Sanat Günü Etkinlikleri Büyük Beğeni Topladı...
15 Nisan Dünya Sanat Günü Etkinlikleri
Bölümümüz yüksek lisans öğrencilerinden Görsel Sanatlar Öğretmeni HALİL ENDER ERMİŞ'in "Doğa(n) Kadın" isimli kişisel resim sergisi 25.04.2024 tarihinde açılacaktır.